Wkrętak, Ergo™, głowica kulowa, gniazdo imbusowe, 2 mm, 222 mm
• Śrubokręt opracowany w trakcie procesu ERGO™.
• Do śrub z gniazdem sześciokątnym, łeb kulisty, do łatwego wprowadzania w łeb śruby pod różnymi kątami
• Dla bardziej wydajnej i szybszej pracy w porównaniu do standardowego wkrętaka
• Wypalona końcówka dla większej dokładności
• 3-komponentowy uchwyt dla maksymalnej łatwości użycia, miękki materiał ze sztywną powierzchnią zapewnia wygodny chwyt i lepsze przenoszenie mocy
• Właściwe ostrze można łatwo rozpoznać po oznaczeniu kolorystycznym i symbolu na końcu rękojeści
• Maksymalny komfort przy minimalnym wysiłku dzięki ergonomicznej konstrukcji
• Płaskie strony zapobiegają staczaniu się
• Zintegrowane ucho do zawieszania
• Wysokiej jakości stalowe ostrze, chromowane dla maksymalnej ochrony przed korozją i długiej żywotności
• Ostrze z wysokowydajnej stali z powłoką chromową dla wysokiej ochrony przed korozją, długa żywotność narzędzia
• Do śrub z gniazdem sześciokątnym, łeb kulisty, do łatwego wprowadzania w łeb śruby pod różnymi kątami
• Dla bardziej wydajnej i szybszej pracy w porównaniu do standardowego wkrętaka
• Wypalona końcówka dla większej dokładności
• 3-komponentowy uchwyt dla maksymalnej łatwości użycia, miękki materiał ze sztywną powierzchnią zapewnia wygodny chwyt i lepsze przenoszenie mocy
• Właściwe ostrze można łatwo rozpoznać po oznaczeniu kolorystycznym i symbolu na końcu rękojeści
• Maksymalny komfort przy minimalnym wysiłku dzięki ergonomicznej konstrukcji
• Płaskie strony zapobiegają staczaniu się
• Zintegrowane ucho do zawieszania
• Wysokiej jakości stalowe ostrze, chromowane dla maksymalnej ochrony przed korozją i długiej żywotności
• Ostrze z wysokowydajnej stali z powłoką chromową dla wysokiej ochrony przed korozją, długa żywotność narzędzia
| Numer artykułu. | WL16105 |
| Model | BE 8702 |
| Producent | BAHCO |
| Numer artykułu producenta. | BE-8702 |
| Długość | 270 mm |
| Szerokość | 60 mm |
| Wysokość | 40 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Długość uchwytu | 103 mm |
| VDE | nie |
| Typ śruby | gniazdo sześciokątne |
| Zgodny z ESD | nie |
| Wymiary opakowania | po kolei. |
| Typ śrubokręta | Wkrętaki normalne |
| Gniazdo sześciokątne | 2 mm |
| Szerokość uchwytu | 17 mm |
| Długość narzędzia | 222 mm |
| Średnica uchwytu | 17 mm |
| Długość ostrza | 100 mm |
| Dane producenta GPSR | BAHCO Werkzeuge Maybachstr. 10 DE-71711 Steinheim www.bahco-werkzeuge.de |