Szczypce tnące boczne, szpiczasta/wgłębiona głowica, płaskie cięcie
Idealne cięcie - mocne, ostre i trwałe. Zawsze. Weller Erem Seria 600 Micro to gama najmniejszych precyzyjnych frezów o różnych kształtach głowicy umożliwiających dostęp w trudno dostępnych miejscach. Te mikroobcinarki są odpowiednie do SMD i leadów (670EP, 670EPF). Frezy wykonane są z wysokiej jakości stali narzędziowej z krawędziami tnącymi zahartowanymi do 63-65 HRc. Precyzyjne noże mają nieodblaskową powierzchnię, są bezpieczne dla ESD i można je ponownie ostrzyć.
• Jest to najwęższy kształt głowy.
• Spód jest wpuszczony i umożliwia optymalny dostęp nawet do wyjątkowo trudno dostępnych miejsc.
• Swiss made
• Jest to najwęższy kształt głowy.
• Spód jest wpuszczony i umożliwia optymalny dostęp nawet do wyjątkowo trudno dostępnych miejsc.
• Swiss made
| Numer artykułu. | WL17220 |
| Model | 776E |
| Producent | Weller Erem |
| Numer artykułu producenta. | 776E |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Masa netto (producent) | 48 g |
| VDE | nie |
| Szerokość główki | 9 mm |
| Wytnij kształt | planowane cięcie |
| Zgodny z ESD | tak |
| Grubość główki | 6 mm |
| Długość głowy | 15 mm |
| Długość narzędzia | 110 mm |
| Rodzaj nożyc bocznych | Szczypce tnące boczne |
| Długość krawędzi tnących | 9 mm |
| Długość cięcia | 9 mm |
| Wartość cięcia średnicy drutu (średnia) | 0,6 mm |
| Wartość cięcia średnicy drutu (miękkiego) | 0,8 mm |
| Dane producenta GPSR | WELLER Tools GmbH Carl-Benz-Strasse 2 DE-74354 Besigheim www.weller.eu |