Pęseta uniwersalna, stal szlachetna, polerowana, 120 mm
• Pęseta uniwersalna
• Materiał:5471 F & 5471 FI: stal hartowana5471 FR: stal nierdzewna, antymagnetyczna
• Wykończenie:5471 F: polerowane i niklowane5471 FI: powlekane PCV5471 FR: polerowane
• Szczęki o zaokrąglonych i drobnych zębach
• Materiał:5471 F & 5471 FI: stal hartowana5471 FR: stal nierdzewna, antymagnetyczna
• Wykończenie:5471 F: polerowane i niklowane5471 FI: powlekane PCV5471 FR: polerowane
• Szczęki o zaokrąglonych i drobnych zębach
| Numer artykułu. | WL20015 |
| Model | 5471FR-120 |
| Producent | BAHCO |
| Numer artykułu producenta. | 5471 FR-120 |
| Długość | 120 mm |
| Szerokość | 10 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Materiał narzędziowy | stal nierdzewna |
| Wymiary opakowania | po kolei. |
| Długość narzędzia | 120 mm |
| Rodzaj pęsety | Uniwersalna pinceta |
| Dane producenta GPSR | BAHCO Werkzeuge Maybachstr. 10 DE-71711 Steinheim www.bahco-werkzeuge.de |