Grot lutowniczy seria 900M, śr.: 4,2 mm z rowkiem
Grot lutowniczy Type M Format RT od HAKKO to specjalny prosty grot do lutownic HAKKO z serii 907, 913 i 951, a także modeli FX 8801, 8802 i 8803. Jest idealny do precyzyjnej pracy na średnich i dużych złączach lutowniczych i umożliwia czyste i kontrolowane lutowanie w profesjonalnych środowiskach elektronicznych.
Grot ma średnicę 4,2 mm i długość 17 mm. Specjalny kształt zapewnia optymalne przenoszenie ciepła i precyzyjne umieszczanie lutu, a proste ustawienie ułatwia obsługę i zapewnia równomierne przenoszenie siły na złącze lutownicze.
Grot jest częścią serii 900M i jest kompatybilny z szeroką gamą końcówek, w tym 907, 913FE, 951, 928, 937, 701, 702B, 936, 933 i 934. Łatwa wymiana grotu umożliwia szybki montaż i minimalizuje przestoje podczas procesu lutowania.
Dzięki solidnemu wykonaniu grot lutowniczy jest trwały i nadaje się do profesjonalnego użytku w produkcji elektroniki, naprawach lub budowie prototypów. Gwarantuje powtarzalną precyzję i wydajną pracę, nawet przy dłuższych projektach lutowniczych.
• do lutownic HAKKO 907 / 913 / 951 / FX 8801 / FX 8802 / FX 8803
Grot ma średnicę 4,2 mm i długość 17 mm. Specjalny kształt zapewnia optymalne przenoszenie ciepła i precyzyjne umieszczanie lutu, a proste ustawienie ułatwia obsługę i zapewnia równomierne przenoszenie siły na złącze lutownicze.
Grot jest częścią serii 900M i jest kompatybilny z szeroką gamą końcówek, w tym 907, 913FE, 951, 928, 937, 701, 702B, 936, 933 i 934. Łatwa wymiana grotu umożliwia szybki montaż i minimalizuje przestoje podczas procesu lutowania.
Dzięki solidnemu wykonaniu grot lutowniczy jest trwały i nadaje się do profesjonalnego użytku w produkcji elektroniki, naprawach lub budowie prototypów. Gwarantuje powtarzalną precyzję i wydajną pracę, nawet przy dłuższych projektach lutowniczych.
• do lutownic HAKKO 907 / 913 / 951 / FX 8801 / FX 8802 / FX 8803
| Numer artykułu. | WL21780 |
| Model | 900M-T-RT |
| Producent | HAKKO |
| Numer artykułu producenta. | 900M-T-RT |
| Długość | 125 mm |
| Szerokość | 48 mm |
| Wysokość | 5 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Seria produktów | 900M |
| Seria wskazówek | 900M |
| Długość końcówki | 17 mm |
| Średnica grotu lutowniczego | 4,2 mm |
| Kształt końcówki | Forma specjalna |
| Wyrównanie końcówek | prosty |
| Pasująca rękojeść | 907 913FE 951 |
| Pasująca rękojeść | 928, 937, 907, 701, 702B, 936, 933, 934 |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | TBK - Technisches Büro Kullik GmbH Industriestrasse 27 DE-56276 Großmaischeid www.kullik.com/ |