Magazyn ESD PCB 718K, 535 x 470 x 563 mm
Magazynek na płytki PCB 718K ESD firmy CAB to idealne rozwiązanie do bezpiecznego przechowywania, transportu i organizacji płytek PCB. Wykonany z przewodzącego prąd tworzywa sztucznego, magazynek zapewnia niezawodną ochronę ESD i minimalizuje ryzyko uszkodzenia elektrostatycznego wrażliwych komponentów. Dzięki 50 szczelinom, płytki PCB o szerokości od 10 do 400 mm i długości do 522 mm mogą być wkładane systematycznie i w sposób oszczędzający miejsce.
Precyzyjnie wykonane wrzeciona zapewniają równoległe wyrównanie ścian bocznych, a pasek zębaty umożliwia regulację szerokości wkładania w ciągu kilku sekund. Kolejna numeracja na prowadnicach PCB ułatwia wkładanie i wyjmowanie płytek drukowanych, zwiększając wydajność procesów produkcyjnych, testowych lub warsztatowych. Wgłębienia na górze umożliwiają bezpieczne układanie kilku magazynków, a zintegrowana blokada transportowa zapewnia dodatkową ochronę podczas przenoszenia.
Dzięki kompaktowym wymiarom zewnętrznym 535 x 470 x 563 mm i wadze 9,6 kg, magazynek PCB 718K może być używany elastycznie, jest stabilny i wytrzymały. Odporność na temperaturę do 130 °C w przypadku modułów wtykowych i 80 °C w środowisku naturalnym sprawia, że nadaje się on również do wymagających środowisk produkcyjnych. Magazynek serii 700 łączy w sobie zaawansowaną funkcjonalność, trwałość i bezpieczeństwo ESD - jest niezbędnym narzędziem do produkcji elektroniki, laboratoriów i warsztatów.
• Temperatura półek: 130 °C, otoczenia 80 °C
• Waga: 9,6 kg
• Wymiary zewnętrzne L x W H: 535 x 470 x 563 mm
• Szerokość PCB: 10 - 400 mm
• Długość płytki: 522 mm
• 50 slotów
• Kołki do układania magazynków
• Zamek transportowy
• Kolejna numeracja na prowadnicach PCB ułatwia wkładanie
• Precyzyjne wrzeciona zapewniają równoległość paneli bocznych
• Pas zębaty do regulacji szerokości w ciągu kilku sekund
• Wykonane z tworzywa sztucznego przewodzącego prąd elektryczny
Precyzyjnie wykonane wrzeciona zapewniają równoległe wyrównanie ścian bocznych, a pasek zębaty umożliwia regulację szerokości wkładania w ciągu kilku sekund. Kolejna numeracja na prowadnicach PCB ułatwia wkładanie i wyjmowanie płytek drukowanych, zwiększając wydajność procesów produkcyjnych, testowych lub warsztatowych. Wgłębienia na górze umożliwiają bezpieczne układanie kilku magazynków, a zintegrowana blokada transportowa zapewnia dodatkową ochronę podczas przenoszenia.
Dzięki kompaktowym wymiarom zewnętrznym 535 x 470 x 563 mm i wadze 9,6 kg, magazynek PCB 718K może być używany elastycznie, jest stabilny i wytrzymały. Odporność na temperaturę do 130 °C w przypadku modułów wtykowych i 80 °C w środowisku naturalnym sprawia, że nadaje się on również do wymagających środowisk produkcyjnych. Magazynek serii 700 łączy w sobie zaawansowaną funkcjonalność, trwałość i bezpieczeństwo ESD - jest niezbędnym narzędziem do produkcji elektroniki, laboratoriów i warsztatów.
• Temperatura półek: 130 °C, otoczenia 80 °C
• Waga: 9,6 kg
• Wymiary zewnętrzne L x W H: 535 x 470 x 563 mm
• Szerokość PCB: 10 - 400 mm
• Długość płytki: 522 mm
• 50 slotów
• Kołki do układania magazynków
• Zamek transportowy
• Kolejna numeracja na prowadnicach PCB ułatwia wkładanie
• Precyzyjne wrzeciona zapewniają równoległość paneli bocznych
• Pas zębaty do regulacji szerokości w ciągu kilku sekund
• Wykonane z tworzywa sztucznego przewodzącego prąd elektryczny
| Numer artykułu. | WL22199 |
| Model | 8913548 / 8916718 |
| Producent | CAB |
| Numer artykułu producenta. | 8916718 |
| Długość | 535 mm |
| Szerokość | 470 mm |
| Wysokość | 563 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Kolor | czarny plastik |
| Tworzywo | Czarny plastik |
| Zgodny z ESD | tak |
| Seria czasopism PCB | seria 700 |
| Materiał magazynka PCB | Tworzywo sztuczne |
| Dane producenta GPSR | CAB Produkttechnik Wilhelm-Schickard-Straße 14 DE-76131 Karlsruhe www.cabgmbh.com |
Cena na zapytanie
Ten artykuł jest obecnie niedostępny w naszym sklepie. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży pod numerem +49 (0)8142 / 4289 - 300 lub skorzystanie z naszego formularza kontaktowego.
Wkrótce dostępny
Numer artykułuWL22199