Wkrętak SoftFinish 311SF PH 1x80
• Standards: DIN ISO 8764-PH
• Material: chrome-vanadium-molybdenum steel, matt chrome-plated
• Application: Especially suitable for dry applications
• Material: chrome-vanadium-molybdenum steel, matt chrome-plated
• Application: Especially suitable for dry applications
| Numer artykułu. | WL28423 |
| Model | 311 |
| Alternatywna nazwa artykułu | 3111080 |
| Producent | WIHA |
| Numer artykułu producenta. | 00756 |
| Długość z opakowaniem | 236 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 83 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 81 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Standardy | DIN ISO 8764 |
| Seria produktów | 311 |
| Producent masy brutto | 54 g |
| VDE | nie |
| Typ śruby | PH1 |
| Zgodny z ESD | nie |
| Wymiary opakowania | po kolei. |
| Typ śrubokręta | Wkrętaki normalne |
| Długość narzędzia | 191 mm |
| Średnica uchwytu | 30 mm |
| Długość uchwytu | 111 mm |
| Średnica ostrza | 4,5 mm |
| Długość ostrza | 80 mm |
| Dane producenta GPSR | Wiha Werkzeuge GmbH Obertalstraße 3-7 DE-78136 Schonach www.wiha.com |