Formatki lutownicze ołowiane, 2 x 1,2 x 0,8 mm, rolka/3000 szt.
Typ 0805
| Numer artykułu. | WL30163 |
| Model | Lötformteile (Preforms) |
| Producent | PFARR |
| Numer artykułu producenta. | 19556 |
| Długość | 2 mm |
| Szerokość | 1,2 mm |
| Wysokość | 0,8 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 rolki |
| Jednostka treści | 1 Rolki |
| Szczegółowa jednostka treści | 3000 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Tom | 1,92 mm³ |
| Stop | Sn62Pb36Ag2 |
| Bezołowiowe/zawierające ołów | z ołowiem |
| Dane producenta GPSR | PFARR STANZTECHNIK GmbH Am kleinen Sand 1 DE-36419 Buttlar www.pfarr.de |
Cena na zapytanie
Ten artykuł jest obecnie niedostępny w naszym sklepie. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży pod numerem +49 (0)8142 / 4289 - 300 lub skorzystanie z naszego formularza kontaktowego.
Wkrótce dostępny
Numer artykułuWL30163