Wąż łącznikowy, 2 m
Wąż łącznikowy, 2 m
| Numer artykułu. | WL30483 |
| Model | 0CA10-2002 |
| Producent | ERSA |
| Numer artykułu producenta. | 0CA10-2002 |
| Długość | 2000 mm |
| Długość z opakowaniem | 430 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 340 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 160 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Zgodny z RoHS | tak |
| Masa netto (producent) | 1,5 kg |
| Zasięg | 2000 mm |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | ERSA GmbH Leonhard-Karl-Strasse 24 DE-97877 Wertheim www.ersa.de |