Lut do kąpieli lutowniczej LF Sn99,3Cu0,7P 200 g
zawiera fosfor redukujący powstawanie zadrapań
| Numer artykułu. | WL30601 |
| Model | Sn99,3Cu0,7P (Phosphor) |
| Producent | TAMURA ELSOLD |
| Numer artykułu producenta. | STALOT0418 |
| Jednostka sprzedaży | 1 kilogram |
| Jednostka treści | 1 kg |
| Szczegółowa jednostka treści | 200 g |
| Zakres topnienia | 227 – 230 °C |
| Stop | Sn99,3Cu0,7P |
| Bezołowiowe/zawierające ołów | bezołowiowy |
| Dane producenta GPSR | TAMURA DEUTSCHLAND GmbH Hüttenstraße 1 DE-38871 Ilsenburg www.tamura-elsold.de |
Cena na zapytanie
Ten artykuł jest obecnie niedostępny w naszym sklepie. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży pod numerem +49 (0)8142 / 4289 - 300 lub skorzystanie z naszego formularza kontaktowego.
Dostępne
Numer artykułuWL30601