Urządzenie odsysające do oparów lutowniczych MG 140, z filtrem do pomieszczeń sterylnych
• Jednostka odciągowa do użytku na maksymalnie 2 stanowiskach roboczych
• Duża objętość filtra gazu
• Zmienne ustawienie przepływu objętościowego
• Elektroniczne sterowanie filtrem z funkcją alarmu
• Przełączany zasilacz 100 - 240 V, do użytku na całym świecie we wszystkich sieciach napięcia
• 4 kółka do elastycznego użytkowania
• 3-stopniowy system filtracji
• Szybka i łatwa instalacja
• Duża objętość filtra gazu
• Zmienne ustawienie przepływu objętościowego
• Elektroniczne sterowanie filtrem z funkcją alarmu
• Przełączany zasilacz 100 - 240 V, do użytku na całym świecie we wszystkich sieciach napięcia
• 4 kółka do elastycznego użytkowania
• 3-stopniowy system filtracji
• Szybka i łatwa instalacja
| Numer artykułu. | WL33599 |
| Model | 145-1002-ESD |
| Producent | WELLER |
| Numer artykułu producenta. | 145-1002-ESDN |
| Długość | 350 mm |
| Szerokość | 335 mm |
| Wysokość | 655 mm |
| Zakres dostawy | 1x jednostka ssąca 1x filtr kompaktowy H13 1x filtr wstępny F7 1x wtyczka sieciowa 1x instrukcja obsługi |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Masa netto (producent) | 18 kg |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Moc | 100 W |
| Woltaż | 230 V |
| Podciśnienie (maks.) | 2300 Pa |
| Poziom dźwięku | 50 dBA |
| Przepływ objętościowy (maks.) | 140 m³/h |
| Typ filtra | filtr kompaktowy |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | WELLER Tools GmbH Carl-Benz-Strasse 2 DE-74354 Besigheim www.weller-tools.com |