Pojemnik ESD Euro, czarny, 600 x 400 x 170 mm
Pojemniki ESD Euro są wykonane z przewodzącego czarnego polipropylenu wysokiej jakości i są przeznaczone do transportu i przechowywania wrażliwych komponentów elektrycznych. Zapobiegają gromadzeniu się ładunków elektrostatycznych. Obsługa komponentów elektrycznych za pomocą pojemników TBA jest zawsze bezpieczna. Możliwość nadruku.
• Rezystancja powierzchniowa: 10⁴< 10¹⁰ Ohm
• Dł. x szer. x wys. = 600 x 400 x 170 mm
• dno i ściany zamknięte
• Rezystancja powierzchniowa: 10⁴< 10¹⁰ Ohm
• Dł. x szer. x wys. = 600 x 400 x 170 mm
• dno i ściany zamknięte
| Numer artykułu. | WL33900 |
| Model | EB ESD 64/17 PU |
| Producent | TBA |
| Długość | 600 mm |
| Szerokość | 400 mm |
| Wysokość | 170 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 VPE |
| Jednostka treści | 1 Jednostka opakowania |
| Informacje o kolorze producenta | czarny |
| Kolor | czarny |
| Długość wewnętrzna | 57 mm |
| Szerokość wewnętrzna | 370 mm |
| Wysokość wewnętrzna | 165 mm |
| Tworzywo | PP |
| W zestawie bateria | nie |
| Objętość (litry) | 35 l |
| Skrzynie do przechowywania materiałów | plastik |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | TBA Plastove obaly s.r.o. Lestina 45 CZ-58001 Havlickuv Brod www.tbaplast.cz |