Magazyn ESD PCB 603.2-P, 380 x 400 x 563 mm
ESD PCB magazine
603.2-P partly assembled
• PCB: b = 40-130 mm (adjustable), l max = 387 mm
• Magazine: h x w x d = 563 x 380 x 400 mm
• Plastic rack wall
• Width adjustment using toothed belt
• Stackable (with stacking locator knobs) or for reversible operation
603.2-P partly assembled
• PCB: b = 40-130 mm (adjustable), l max = 387 mm
• Magazine: h x w x d = 563 x 380 x 400 mm
• Plastic rack wall
• Width adjustment using toothed belt
• Stackable (with stacking locator knobs) or for reversible operation
| Numer artykułu. | WL34445 |
| Model | 8916425 |
| Producent | CAB |
| Numer artykułu producenta. | 8916425 |
| Długość | 380 mm |
| Szerokość | 400 mm |
| Wysokość | 563 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Kolor | czarny |
| Tworzywo | metal |
| Seria czasopism PCB | Seria 600 |
| Dane producenta GPSR | CAB Produkttechnik Wilhelm-Schickard-Straße 14 DE-76131 Karlsruhe www.cabgmbh.com |