ESD Półka do szafy na akta, 914x370 mm
| Numer artykułu. | WL34895 |
| Model | 76.021.70 |
| Producent | KARL |
| Numer artykułu producenta. | 76.021.70 |
| Długość | 914 mm |
| Szerokość | 370 mm |
| Głębokość | 370 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Tworzywo | Blacha stalowa |
| W zestawie bateria | nie |
| Liczba półek | 1 |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | Andreas KARL GmbH & Co. KG Hauptstraße 26 DE-85777 Fahrenzhausen www.karl.eu |