Y-Adapter HP100A - odsysanie - i-CON C
Y-Adapter HP100A - odsysanie - i-CON C
| Numer artykułu. | WL34931 |
| Model | IRHP100A-15 |
| Producent | ERSA |
| Numer artykułu producenta. | 0IRHP100A-15 |
| Długość z opakowaniem | 270 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 180 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 15 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Zgodny z RoHS | tak |
| Masa netto (producent) | 78 g |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | ERSA GmbH Leonhard-Karl-Strasse 24 DE-97877 Wertheim www.ersa.de |
Cena na zapytanie
Ten artykuł jest obecnie niedostępny w naszym sklepie. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży pod numerem +49 (0)8142 / 4289 - 300 lub skorzystanie z naszego formularza kontaktowego.
Dostępne
Numer artykułuWL34931