7430 ESD 10,0 - 34,0 Ncm nastawny wkrętak dynamometryczny
• Nastawny wkrętak dynamometryczny Kraftform ESD z uchwytem do szybkiej wymiany Rapidaptor
• Bezpieczne elektrostatycznie narzędzie dzięki rezystancji powierzchniowej <10⁹ omów
• Wielokomponentowa mikrorękojeść Kraftform Micro Griff do szybkiego i ergonomicznego przykręcania
• Z zabezpieczeniem imbusowym przed przesunięciem
• Z uchwytem do szybkiej wymiany Rapidaptor do bitów z zewnętrzną śrubą imbusową 1/4"
• Rozmiar mocowania: 1/4
• Główna skala zakresu pomiarowego: 0,10-0,34 nm
• Długość 142 mm
• Bezpieczne elektrostatycznie narzędzie dzięki rezystancji powierzchniowej <10⁹ omów
• Wielokomponentowa mikrorękojeść Kraftform Micro Griff do szybkiego i ergonomicznego przykręcania
• Z zabezpieczeniem imbusowym przed przesunięciem
• Z uchwytem do szybkiej wymiany Rapidaptor do bitów z zewnętrzną śrubą imbusową 1/4"
• Rozmiar mocowania: 1/4
• Główna skala zakresu pomiarowego: 0,10-0,34 nm
• Długość 142 mm
| Numer artykułu. | WL35221 |
| Model | Serie 7400 ESD Kraftform |
| Producent | WERA |
| Numer artykułu producenta. | 05074780001 |
| Długość | 155 mm |
| Szerokość | 36,5 mm |
| Wysokość | 36,5 mm |
| Długość z opakowaniem | 155 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 36,5 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 36,5 mm |
| Zakres dostawy | 7430 ESD, 0,10-0,34 Nm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Masa netto (producent) | 122 g |
| VDE | nie |
| Typ śruby | sześciokąt |
| Zgodny z ESD | tak |
| Wymiary opakowania | po kolei. |
| Typ śrubokręta | Wkrętak dynamometryczny |
| Moment obrotowy | 0,1 – 0,34 Nm |
| Długość narzędzia | 155 mm |
| Dane producenta GPSR | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |