Wkrętak SoftFinish 308SF 8,0x150
Nadaje się szczególnie do użytku na sucho
| Numer artykułu. | WL35627 |
| Model | 308 |
| Alternatywna nazwa artykułu | 308080 |
| Producent | WIHA |
| Numer artykułu producenta. | 00736 |
| Długość z opakowaniem | 305 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 100 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 91 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Seria produktów | 308 |
| Producent masy brutto | 168 g |
| VDE | nie |
| Typ śruby | otwór |
| Zgodny z ESD | nie |
| Wymiary opakowania | po kolei. |
| Typ śrubokręta | Wkrętaki normalne |
| Długość narzędzia | 268 mm |
| Średnica uchwytu | 41 mm |
| Długość uchwytu | 118 mm |
| Średnica ostrza | 8 mm |
| Długość ostrza | 150 mm |
| Szerokość ostrza | 8 mm |
| Grubość cięcia | 1,2 mm |
| Dane producenta GPSR | Wiha Werkzeuge GmbH Obertalstraße 3-7 DE-78136 Schonach www.wiha.com |