Pojemnik ESD 600x400x175 mm
• Wymiary wewnętrzne: 562x362x170 mm
• Wysokość użytkowa: 159 mm
• Wysokość stosu: 133 mm
• Ładowność: 15 kg
• Dno płaskie i zamknięte, ścianki boczne zamknięte
• Uchwyty muszelkowe
• Wysokość użytkowa: 159 mm
• Wysokość stosu: 133 mm
• Ładowność: 15 kg
• Dno płaskie i zamknięte, ścianki boczne zamknięte
• Uchwyty muszelkowe
| Numer artykułu. | WL35708 |
| Model | 6417.060. |
| Linia modelowa | Pojemnik ESD BL |
| Producent | WEZ |
| Numer artykułu producenta. | 1007590 |
| Długość | 600 mm |
| Szerokość | 400 mm |
| Wysokość | 175 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Kolor | czarny |
| Tworzywo | PPC |
| W zestawie bateria | nie |
| Objętość (litry) | 34,6 l |
| Masa netto (producent) | 1,74 kg |
| Skrzynie do przechowywania materiałów | plastik |
| Zakres temperatur °C | -20 – 80 °C |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | WEZ Kunststoffwerk AG Industriestrasse 8 CH-5036 Oberentfelden www.wez.ch |
Pomiń galerię produktów
Akcesoria
ESD Uchwyt walizki 95 z PA, czarny, przewodzący
Cena regularna:
15,71 CHF
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL35989
Numer producenta
1004626
Zestaw uchwytów ESD do walizki, przewodzący
Cena regularna:
8,84 CHF
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL35988
Numer producenta
1007061
Rama nakładana, kolor czarny, 600x400x44 mm
Cena regularna:
19,71 CHF
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL35986
Numer producenta
1004459
Pokrywa ESD z zawiasami i przegródką na dokumenty, czarna, 600x400 mm
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL35975
Numer producenta
1004457
Warianty 32,36 CHF
Cena regularna:
42,32 CHF
Pokrywa zamykająca ESD, czarna, 600 x 400 mm
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL35974
Numer producenta
1004455
Warianty 12,59 CHF
Cena regularna:
22,61 CHF
Pokrywa ESD z zawiasami, czarna, 600x400 mm
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL35973
Numer producenta
1004453
Warianty 12,59 CHF
Cena regularna:
22,61 CHF
Pokrywa nakładana ESD, czarna, 600 x 400 mm
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL35972
Numer producenta
1004448
Warianty 7,21 CHF
Cena regularna:
17,42 CHF
Pojemnik wkładany ESD Variobox do pojemnika 600x400 mm, podział 1/2 L
Cena regularna:
29,51 CHF
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL35887
Numer producenta
1004428
Pojemnik wkładany ESD Variobox do pojemnika 600x400 mm, podział 1/2
Cena regularna:
26,73 CHF
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL35886
Numer producenta
1004303
Pojemnik wkładany ESD Variobox do pojemnika 600x400 mm, podział 1/4
Cena regularna:
24,67 CHF
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL35885
Numer producenta
1004427
Pojemnik wkładany ESD Variobox do pojemnika 600x400 mm, podział 1/4
Cena regularna:
14,05 CHF
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL35884
Numer producenta
1004242
Pojemnik wkładany ESD Variobox do pojemnika 600x400 mm, podział 1/8
Cena regularna:
10,65 CHF
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL35883
Numer producenta
1004239
Pojemnik wkładany ESD Variobox do pojemnika 600x400 mm, podział 1/8
Cena regularna:
10,49 CHF
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL35882
Numer producenta
1004171
Pojemnik wkładany ESD Variobox do pojemnika 600x400 mm, podział 1/16
Cena regularna:
7,34 CHF
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL35881
Numer producenta
1004155
Pojemnik wkładany ESD Variobox do pojemnika 600x400 mm, podział 1/10 ze ścianką działową
Cena regularna:
8,20 CHF
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL35878
Numer producenta
1004170