2054 Hex-Plus SW 1,3 x 40 mm Wkrętak do śrub z łbem sześciokątnym, dla elektroników
• Wkrętak Kraftform Micro do śrub imbusowych
• Kilkukomponentowy uchwyt Kraftform Micro z zabezpieczeniem przed odkręceniem i z obrotowym kapturkiem
• Końcówka Wera Black Point zapewnia doskonałe dopasowanie i optymalną ochronę antykorozyjną
• Hex-Plus zapewnia dłuższą żywotność śrub imbusowych
• Rozmiar końcówki 1,3 mm
• Kilkukomponentowy uchwyt Kraftform Micro z zabezpieczeniem przed odkręceniem i z obrotowym kapturkiem
• Końcówka Wera Black Point zapewnia doskonałe dopasowanie i optymalną ochronę antykorozyjną
• Hex-Plus zapewnia dłuższą żywotność śrub imbusowych
• Rozmiar końcówki 1,3 mm
| Numer artykułu. | WL36373 |
| Model | 2054 |
| Producent | WERA |
| Numer artykułu producenta. | 05118064001 |
| Długość | 137 mm |
| Szerokość | 13 mm |
| Wysokość | 13 mm |
| Długość z opakowaniem | 160 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 82 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 24 mm |
| Zakres dostawy | 1.3x40 |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Masa netto (producent) | 12,3 g |
| VDE | nie |
| Typ śruby | sześciokąt |
| Zgodny z ESD | nie |
| Wymiary opakowania | po kolei. |
| Typ śrubokręta | Wkrętaki normalne |
| Gniazdo sześciokątne | 1,3 mm |
| Długość narzędzia | 137 mm |
| Długość uchwytu | 97 mm |
| Średnica ostrza | 3 mm |
| Długość ostrza | 40 mm |
| Długość ostrza w calach | 1,56 in |
| Dane producenta GPSR | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |