ESD Powłoka kauczukowa Półka do odkładania do Quadro-CAR, gł.=620 mm
• W x D x H = 606 x 620 (558) x 2 mm
• do półki do półki głębokość 620 mm
• do półki do półki głębokość 620 mm
| Numer artykułu. | WL36726 |
| Model | 19.417.98 |
| Linia modelowa | Quadro |
| Producent | KARL |
| Numer artykułu producenta. | 19.417.98 |
| Szerokość | 606 mm |
| Wysokość | 2 mm |
| Głębokość | 620 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | Andreas KARL GmbH & Co. KG Hauptstraße 26 DE-85777 Fahrenzhausen www.karl.eu |