Wózek stołowy ciężki, 2 platformy, 500 kg, 850 x 500 mm
Ciężki wózek stołowy firmy Fetra składa się z wielofunkcyjnego systemu modułowego ze sprawdzoną zasadą wtyczki i śruby Fetra. Elegancka konstrukcja ramy wygląda jak wykonana z "jednego odlewu" z "okrągłymi narożnikami" i zapewnia zgrabne i bezpieczne połączenie ramy z rurami nośnymi.
• Rury stalowe i profile stalowe spawane, malowane proszkowo RAL 5007
• 2 platformy pochodne płyta drewniana materiałowa, powierzchnia buk dekor
• 2 kółka obrotowe i 2 kółka stałe, opony TPE, piasty z łożyskami kulkowymi zwykłymi
• Hamulce na kołach skrętnych, zgodnie z normą europejską EN 1757-3 (bezpieczeństwo wózków platformowych)
• Rury stalowe i profile stalowe spawane, malowane proszkowo RAL 5007
• 2 platformy pochodne płyta drewniana materiałowa, powierzchnia buk dekor
• 2 kółka obrotowe i 2 kółka stałe, opony TPE, piasty z łożyskami kulkowymi zwykłymi
• Hamulce na kołach skrętnych, zgodnie z normą europejską EN 1757-3 (bezpieczeństwo wózków platformowych)
| Numer artykułu. | WL39816 |
| Model | 2400 |
| Producent | FETRA |
| Numer artykułu producenta. | 2400 |
| Długość | 1047 mm |
| Szerokość | 509 mm |
| Wysokość | 860 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Informacje o kolorze producenta | błękit brylantowy |
| Kolor | niebieski |
| Tworzywo | Drewniana deska materiałowa |
| Materiał (rama) | stal rurowa |
| W zestawie bateria | nie |
| Masa własna | 38 kg |
| Rodzaj urządzenia transportowego | Wózek magazynowy |
| Nośność | 500 kg |
| Liczba kółek stałych | 2 |
| Liczba kółek obrotowych | 2 |
| Opony | TPE |
| Średnica opony | 160 mm |
| Łożysko (opony) | Łożysko kulkowe |
| Długość obszaru załadunku | 850 mm |
| Szerokość przestrzeni ładunkowej | 500 mm |
| Liczba półek | 2 |
| Wysokość półki 1 | 228 mm |
| Wysokość półki 2 | 860 mm |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | fetra Fechtel Transportgeräte GmbH Industriestraße 17-21 DE-33829 Bogenhausen www.fetra.de |