Wózek stołowy, 3 wanienki, 400 kg, 1000 x 700 mm
Wózek stołowy firmy Fetra składa się z trzech szczelnie zespawanych tacek z blachy stalowej. Szczególnie nadaje się do czyszczonych i zaolejonych części, ponieważ nic nie kapie na podłogę.
• Konstrukcja stalowa, spawana
• Z 3 blachami stalowymi
• Wspornik z rury stalowej i tace z blachy stalowej połączone śrubami
• Tace olejoszczelne, rant o wysokości 40 mm
• Malowanie proszkowe RAL 5007
• Poziomy uchwyt do pchania
• 2 kółka obrotowe i 2 kółka stałe, opony TPE, piasty z łożyskami kulkowymi zwykłymi
• Hamulce na kołach skrętnych, zgodnie z normą EN 1757-3 (bezpieczeństwo wózków platformowych)
• Udźwig górnej platformy 200 kg
• Konstrukcja stalowa, spawana
• Z 3 blachami stalowymi
• Wspornik z rury stalowej i tace z blachy stalowej połączone śrubami
• Tace olejoszczelne, rant o wysokości 40 mm
• Malowanie proszkowe RAL 5007
• Poziomy uchwyt do pchania
• 2 kółka obrotowe i 2 kółka stałe, opony TPE, piasty z łożyskami kulkowymi zwykłymi
• Hamulce na kołach skrętnych, zgodnie z normą EN 1757-3 (bezpieczeństwo wózków platformowych)
• Udźwig górnej platformy 200 kg
| Numer artykułu. | WL39827 |
| Model | 4832 |
| Producent | FETRA |
| Numer artykułu producenta. | 4832 |
| Długość | 1171 mm |
| Szerokość | 700 mm |
| Wysokość | 910 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Informacje o kolorze producenta | błękit brylantowy |
| Kolor | niebieski |
| Tworzywo | Blacha stalowa |
| Materiał (rama) | stal rurowa |
| W zestawie bateria | nie |
| Masa własna | 64 kg |
| Rodzaj urządzenia transportowego | Wózek magazynowy |
| Nośność | 400 kg |
| Liczba kółek stałych | 2 |
| Liczba kółek obrotowych | 2 |
| Opony | TPE |
| Średnica opony | 200 mm |
| Łożysko (opony) | Łożysko kulkowe |
| Długość obszaru załadunku | 1000 mm |
| Szerokość przestrzeni ładunkowej | 700 mm |
| Liczba półek | 2 |
| Wysokość półki 1 | 248 mm |
| Wysokość półki 2 | 560 mm |
| Wysokość półki 3 | 870 mm |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | fetra Fechtel Transportgeräte GmbH Industriestraße 17-21 DE-33829 Bogenhausen www.fetra.de |