Wkrętak SoftFinish ESD 302SF ESD 5,5x125
Do prac przy wszystkich elementach narażonych na wyładowania elektrostatyczne
| Numer artykułu. | WL40845 |
| Model | 302ESD |
| Alternatywna nazwa artykułu | 302ESD055 |
| Producent | WIHA |
| Numer artykułu producenta. | 08182 |
| Długość z opakowaniem | 264 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 91 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 62 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Standardy | IEC 61340-5-1 |
| Seria produktów | 302ESD |
| Producent masy brutto | 71,6 g |
| VDE | nie |
| Typ śruby | otwór |
| Zgodny z ESD | tak |
| Wymiary opakowania | po kolei. |
| Typ śrubokręta | Wkrętaki normalne |
| Długość narzędzia | 236 mm |
| Średnica uchwytu | 30 mm |
| Długość uchwytu | 111 mm |
| Średnica ostrza | 5,5 mm |
| Długość ostrza | 125 mm |
| Szerokość ostrza | 5,5 mm |
| Dane producenta GPSR | Wiha Werkzeuge GmbH Obertalstraße 3-7 DE-78136 Schonach www.wiha.com |