Szuflada ESD 45/66-2, szuflady wysuwane w 100 %.
Szuflady z wysokiej jakości stali z centralnym zamkiem do przechowywania narzędzi i małych części.
• WxDxH 450x520x660 mm
• Szuflady: 3x150, 2x150 mm
• RAL 7035 szary
• 60 kg nośności/szuflada
• WxDxH 450x520x660 mm
• Szuflady: 3x150, 2x150 mm
• RAL 7035 szary
• 60 kg nośności/szuflada
| Numer artykułu. | WL42816 |
| Model | 60749202 |
| Producent | TRESTON |
| Numer artykułu producenta. | 60749202 |
| Długość | 450 mm |
| Szerokość | 520 mm |
| Wysokość | 760 mm |
| Głębokość | 520 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Kolor | jasnoszary |
| Tworzywo | Stal malowana proszkowo farbą epoksydową |
| W zestawie bateria | nie |
| Nośność | 60 kg |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | Treston Deutschland GmbH Frankfurter Str. 101 DE-65479 Raunheim www.treston.de |