Pęseta SMD, prosta-ostra
• Specjalne pęsety do technologii SMD
• doskonałej jakości precyzyjne pęsety ze stali szlachetnej
• element nierdzewny, matowany, antymagnetyczny, odporny na kwasy
2 SA
• doskonałej jakości precyzyjne pęsety ze stali szlachetnej
• element nierdzewny, matowany, antymagnetyczny, odporny na kwasy
2 SA
| Numer artykułu. | WL43244 |
| Model | 5-051 |
| Producent | BERNSTEIN |
| Numer artykułu producenta. | 5-051 |
| Szerokość | 85 mm |
| Długość z opakowaniem | 200 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 26 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 4 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Masa netto (producent) | 20 g |
| Kształt końcówki | prosty spiczasty |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Materiał narzędziowy | stal nierdzewna |
| Długość narzędzia | 120 mm |
| Rodzaj pęsety | Pęseta SMD |
| Kształt końcówki (pęseta) | prosty bardzo ostry |
| Dane producenta GPSR | BERNSTEIN Werkzeugfabrik Industriehof Trecknase 1 DE-42897 Remscheid www.bernstein-werkzeuge.de |