Pęseta dla mechaników, prosta, okrągła, szeroka
Pęsety dla mechaników, dla elektroników, stalowe, polerowane-niklowane
• model ciężki
• prosta, okrągła, szeroka, z ząbkami
• model ciężki
• prosta, okrągła, szeroka, z ząbkami
| Numer artykułu. | WL43277 |
| Model | 5-117 |
| Producent | BERNSTEIN |
| Numer artykułu producenta. | 5-117 |
| Szerokość | 85 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Masa netto (producent) | 30 g |
| Kształt końcówki | ogólnikowy prosty okrągły |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Materiał narzędziowy | stal |
| Długość narzędzia | 146 mm |
| Rodzaj pęsety | Pinceta anatomiczna |
| Kształt końcówki (pęseta) | szeroki prosty okrągły |
| Dane producenta GPSR | BERNSTEIN Werkzeugfabrik Industriehof Trecknase 1 DE-42897 Remscheid www.bernstein-werkzeuge.de |