ESD Podkładka pod myszkę, jasnoniebieski, 225 x 180 x 2 mm
Podkładka pod mysz SafeGuard ESD w kolorze jasnoniebieskim, o wymiarach 225 x 180 x 2 mm, oferuje szereg korzyści dla produkcji elektroniki. Jest odporna na ciepło i lutowanie, a także na chemikalia i olej. Dzięki trwałej elastyczności nie zwija się i jest odporna na ścieranie. Dwuwarstwowa mata na biurko ESD (rozpraszająca/przewodząca) gwarantuje rezystancję powierzchniową na poziomie 10⁶ - 10⁷ Ohm (EN 61340-2-3). Podkładka pod mysz spełnia również wymogi RoHS. Antyrefleksyjna powierzchnia ułatwia pracę i zapewnia komfort.
• Odporna na ciepło i lutowanie
• Odporność na temperaturę zgodnie z testem rozżarzonego drutu - IEC 60335-1:2010 - do 750°C i testem płomienia igłowego zgodnie z IEC 60695-11, do 30 sek.
• Odporność na chemikalia i olej
• Trwale elastyczne, odporne na ścieranie i wygodne
• Zgodność z dyrektywą RoHS
• Antyrefleksyjna powierzchnia ułatwia pracę
• Dwuwarstwowa mata ESD (rozpraszająca/przewodząca)
• Rezystancja powierzchniowa wynosi 10⁶ - 10⁷ Ohm (EN 61340-2-3)
• Odporna na ciepło i lutowanie
• Odporność na temperaturę zgodnie z testem rozżarzonego drutu - IEC 60335-1:2010 - do 750°C i testem płomienia igłowego zgodnie z IEC 60695-11, do 30 sek.
• Odporność na chemikalia i olej
• Trwale elastyczne, odporne na ścieranie i wygodne
• Zgodność z dyrektywą RoHS
• Antyrefleksyjna powierzchnia ułatwia pracę
• Dwuwarstwowa mata ESD (rozpraszająca/przewodząca)
• Rezystancja powierzchniowa wynosi 10⁶ - 10⁷ Ohm (EN 61340-2-3)
| Numer artykułu. | WL43393 |
| Model | SG-MP-HB-GL |
| Producent | SAFEGUARD |
| Numer artykułu producenta. | SG-MP-HB-GL-225X180X2 |
| Długość | 225 mm |
| Szerokość | 180 mm |
| Wysokość | 2 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Informacje o kolorze producenta | jasnoniebieski |
| Kolor | niebieski |
| Tworzywo | Kauczuk naturalny i kauczuk syntetyczny |
| W zestawie bateria | nie |
| Zgodny z RoHS | tak |
| Typowa rezystancja powierzchniowa (Rpp) | 10⁶ - 10⁷ Ohm (EN 61340-2-3) |
| Rodzaj powierzchni | podkładka pod mysz |
| Certyfikacja ESD zgodnie z normą IEC 61340-5-1:2016 | tak |
| Odporność na temperaturę | Test drutu żarowego wg IEC 60335-1:2010 - do 750°C |
| Typowa rezystywność objętościowa (RV) EN 61340-2-3 | 10⁶ Ohm |
| Twardość ISO 7619 | shore A 75 |
| Odporność materiału/ciśnienie EN/ISO 24343-1 | < 0,20mm |
| Odporność na ścieranie ISO 4649 (Met. A-5N) | < 200mm3 |
| Elastyczność EN/ISO 24344 (Met.AO 20 mm) | tak |
| Łatwopalność | Needle Flame test acc. to IEC 60695-11, bis 30sec. |
| Odporność na poślizg, dynamiczna COF EN13893 | > 0,30 |
| Odporność na plamy EN/ISO 26987 | trwały, w zależności od stężenia i czasu trwania kontaktu |
| Odporność na olej i smar (ASTM D471) | Ograniczona zmiana objętości i masy |
| W zestawie kabel uziemiający | nie |
| W tym punkt uziemienia | nie |
| Powierzchnia | Dwuwarstwowa podkładka kompozytowa |
| Rogi | zaokrąglony |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | Weidinger GmbH Hertha-Sponer-Str. 1a DE-82216 Gernlinden |