Bit Profesjonalny TORX® 1/4" (32306) T10 x 50 mm
Bit Professional TORX® 1/4" (32306), T10, 50 mm firmy Wiha to narzędzie dostosowane do wymagań elektroniki i montażu precyzyjnego. Wyraźna przewaga polega na spełnieniu wymagań: solidne i precyzyjnie dopasowane bity do ogólnego mocowania śrub w handlu i przemyśle. Produkt sprawdził się w środowiskach przemysłowych dzięki stałej wydajności i bezpiecznej obsłudze.
• Spełnia Twoje wymagania: wytrzymałe i precyzyjnie dopasowane końcówki do ogólnego wkręcania w rzemiośle i przemyśle
• Oszczędność czasu: łatwe i szybkie rozpoznanie wielkości profilu dzięki wysokokontrastowemu znakowaniu laserowemu
• Zwiększa wydajność: najlepsze właściwości koncentryczne dla stabilnych procesów wkręcania
• Zastosowanie: Do wszystkich rodzajów wkręcania w handlu i przemyśle
• Spełnia Twoje wymagania: wytrzymałe i precyzyjnie dopasowane końcówki do ogólnego wkręcania w rzemiośle i przemyśle
• Oszczędność czasu: łatwe i szybkie rozpoznanie wielkości profilu dzięki wysokokontrastowemu znakowaniu laserowemu
• Zwiększa wydajność: najlepsze właściwości koncentryczne dla stabilnych procesów wkręcania
• Zastosowanie: Do wszystkich rodzajów wkręcania w handlu i przemyśle
| Numer artykułu. | WL45032 |
| Model | 704501005001 |
| Alternatywna nazwa artykułu | 704501005001 |
| Producent | WIHA |
| Numer artykułu producenta. | 32306 |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Seria produktów | 7045 Z |
| Masa netto (producent) | 8,3 g |
| TORX | T10 |
| Długość bitowa | 50 mm |
| VDE | nie |
| Typ śruby | TX10 |
| Długość narzędzia | 50 mm |
| Dane producenta GPSR | Wiha Werkzeuge GmbH Obertalstraße 3-7 DE-78136 Schonach www.wiha.com |