Klucz do kabli okrągły 1/2 " / 1,5 Nm
Klucz do kabli do złączy okrągłych 1/2" firmy WIHA został specjalnie zaprojektowany do precyzyjnego i kontrolowanego przykręcania okrągłych złączy z sześciokątną podstawą. Dzięki wysokiej jakości wkładce ze stali nierdzewnej w połączeniu z solidną, wzmocnioną włóknem szklanym rękojeścią z tworzywa sztucznego i trzonem wykonanym ze stali chromowo-wanadowo-molibdenowej, klucz zapewnia optymalną stabilność i trwałość.
Dzięki sześciokątnemu kluczowi SW 1/2", długości ostrza 78 mm i całkowitej długości 218 mm, narzędzie umożliwia precyzyjną pracę nawet w ciasnych konstrukcjach kablowych. Maksymalny moment obrotowy 1,5 Nm zapewnia bezpieczne i powtarzalne dokręcanie połączeń bez uszkadzania wrażliwych elementów.
Ważący zaledwie 24,4 g klucz do kabli jest wygodny w trzymaniu i idealnie nadaje się do zastosowań w elektronice, technologii pomiarowej i kontrolnej oraz przemysłowych pracach montażowych, gdzie dokładność i ochrona materiałów mają kluczowe znaczenie.
Dzięki sześciokątnemu kluczowi SW 1/2", długości ostrza 78 mm i całkowitej długości 218 mm, narzędzie umożliwia precyzyjną pracę nawet w ciasnych konstrukcjach kablowych. Maksymalny moment obrotowy 1,5 Nm zapewnia bezpieczne i powtarzalne dokręcanie połączeń bez uszkadzania wrażliwych elementów.
Ważący zaledwie 24,4 g klucz do kabli jest wygodny w trzymaniu i idealnie nadaje się do zastosowań w elektronice, technologii pomiarowej i kontrolnej oraz przemysłowych pracach montażowych, gdzie dokładność i ochrona materiałów mają kluczowe znaczenie.
| Numer artykułu. | WL45105 |
| Model | 28594Z |
| Producent | WIHA |
| Numer artykułu producenta. | 36413 |
| Długość z opakowaniem | 229 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 67 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 53 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Producent masy brutto | 24,4 g |
| Zgodny z ESD | nie |
| Długość narzędzia | 218 mm |
| Dane producenta GPSR | Wiha Werkzeuge GmbH Obertalstraße 3-7 DE-78136 Schonach www.wiha.com |