Grot lutowniczy 2,2 x 0,75 mm, grot przelotowy
Groty lutownicze z serii C245 do kolb lutowniczych T245 (dawniej AD-2245). Elementy przeznaczone do ogólnych prac związanych z lutowaniem. Uchwyt do odkładania wyposażony w tryb uśpienia i spoczynku.
| Numer artykułu. | WL45691 |
| Model | C245-796 |
| Producent | JBC |
| Numer artykułu producenta. | C245796 |
| Długość z opakowaniem | 110 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 12 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 12 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Seria produktów | C245 |
| Masa netto (producent) | 8 g |
| Producent masy brutto | 11,4 g |
| Seria wskazówek | C245 |
| W tym zintegrowane ogrzewanie | tak |
| Wymiary końcówki | 2,2 x 0,75 mm |
| Całkowita długość końcówki lutowniczej | 100 mm |
| Kształt końcówki | Forma specjalna |
| Wyrównanie końcówek | fazowany |
| Odpowiednia lutownica | T245 |
| Pasująca rękojeść | T245 |
| Pasująca rękojeść | T245 |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | JBC Soldering SL Ramón y Cajal 3 ES-08750 Molins De Rei www.jbctools.com |