Blokada szuflad ESD 45/66 drzwi prawe, maks. 50 kg/szufladę
Szuflady z wysokiej jakości stali z centralnym zamkiem do przechowywania narzędzi i małych części.
• WxDxH 450x520x660 mm
• Szuflady: 1x100 mm
• RAL 7035 szary
• WxDxH 450x520x660 mm
• Szuflady: 1x100 mm
• RAL 7035 szary
| Numer artykułu. | WL46798 |
| Model | 60749310 |
| Producent | TRESTON |
| Numer artykułu producenta. | 60749310 |
| Długość | 450 mm |
| Szerokość | 520 mm |
| Wysokość | 800 mm |
| Głębokość | 520 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Kolor | jasnoszary |
| Tworzywo | Stal malowana proszkowo farbą epoksydową |
| W zestawie bateria | nie |
| Nośność | 60 kg |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | Treston Deutschland GmbH Frankfurter Str. 101 DE-65479 Raunheim www.treston.de |