Pęseta absorbująca ciepło, 145 mm
• Miedziane końcówki chłodzące
• Do lutowania na półprzewodnikach
• Materiał: stal nierdzewna, antymagnetyczna, kwasoodporna
• Polerowana powierzchnia
• Szerokość szczęk 4 mm
• Idealnie wyważony
• Wskazówki: wyrównane i symetryczne
• Do lutowania na półprzewodnikach
• Materiał: stal nierdzewna, antymagnetyczna, kwasoodporna
• Polerowana powierzchnia
• Szerokość szczęk 4 mm
• Idealnie wyważony
• Wskazówki: wyrównane i symetryczne
| Numer artykułu. | WL47716 |
| Model | 5577-145 |
| Producent | BAHCO |
| Numer artykułu producenta. | 5577-145 |
| Długość | 145 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Masa netto (producent) | 30 g |
| Zgodny z ESD | nie |
| Materiał narzędziowy | stal nierdzewna |
| Długość narzędzia | 145 mm |
| Rodzaj pęsety | Pęseta rozpraszająca ciepło |
| Kształt końcówki (pęseta) | szeroki prosty |
| Dane producenta GPSR | BAHCO Werkzeuge Maybachstr. 10 DE-71711 Steinheim www.bahco-werkzeuge.de |