SGL standardowy pojemnik LL zamknięty, 600x400x56 mm
• Wysokość użytkowa: 28 mm
• Wysokość układania w stosy: 44 mm
• Pojemność: 8,3 l
• Podstawa SGL 000 zamknięta
• Zamknięte panele boczne
• Listwy uchwytowe
• Wysokość układania w stosy: 44 mm
• Pojemność: 8,3 l
• Podstawa SGL 000 zamknięta
• Zamknięte panele boczne
• Listwy uchwytowe
| Numer artykułu. | WL47730 |
| Model | 6404.617.971 |
| Producent | WEZ |
| Numer artykułu producenta. | 1003728 |
| Długość | 600 mm |
| Szerokość | 400 mm |
| Wysokość | 56 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Kolor | szary |
| Długość wewnętrzna | 560 mm |
| Szerokość wewnętrzna | 360 mm |
| Wysokość wewnętrzna | 41 mm |
| W zestawie bateria | nie |
| Nośność | 25 kg |
| Tom | 8,3 l |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | WEZ Kunststoffwerk AG Industriestrasse 8 CH-5036 Oberentfelden www.wez.ch |