Wózek boczny ESD, max. obciążenie 200kg, z otwartą ramą, 605x405mm.
Wersja przewodząca prąd elektryczny (ESD = Electrostatic Discharge). Rury i profile stalowe spawane, przewodzące prąd elektryczny, lakierowane proszkowo na kolor łupkowy RAL 7015. Półki z przewodzącej prąd elektryczny płyty z materiału drzewnego wg DIN 68765, kolor jasnoszary. Opony TPE-ESD (elastomer termoplastyczny) przewodzące prąd elektryczny. Piasty z precyzyjnymi łożyskami kulkowymi zwykłymi. Blokady na kółkach obrotowych, zgodnie z normą EN 1757-3 (bezpieczeństwo wózków platformowych). Konstrukcja stalowa z rur i kształtowników. 2 kółka obrotowe i 2 kółka stałe, hamulce na kółkach obrotowych. Udźwig górnej i środkowej platformy 50 kg. Otwarta rama bez paneli.
| Numer artykułu. | WL47797 |
| Model | 92900 |
| Producent | FETRA |
| Numer artykułu producenta. | 92900 |
| Długość | 821 mm |
| Szerokość | 455 mm |
| Wysokość | 1178 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Informacje o kolorze producenta | łupkowy szary |
| Kolor | antracyt szary |
| Materiał (rama) | stal rurowa |
| W zestawie bateria | nie |
| Nośność na półkę | 50 kg |
| Rodzaj urządzenia transportowego | Wózek boczny |
| Nośność | 200 kg |
| Liczba kółek stałych | 2 |
| Liczba kółek obrotowych | 2 |
| Opony | TPE |
| Średnica opony | 125 mm |
| Łożysko (opony) | Łożysko kulkowe |
| Grubość opony | 32 mm |
| Długość obszaru załadunku | 605 mm |
| Szerokość przestrzeni ładunkowej | 405 mm |
| Liczba półek | 3 |
| Wysokość półki 1 | 197 mm |
| Wysokość półki 2 | 652 mm |
| Wysokość półki 3 | 1152 mm |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | fetra Fechtel Transportgeräte GmbH Industriestraße 17-21 DE-33829 Bogenhausen www.fetra.de |