Worki na odpady NATUREStar z papieru, brązowe, 80l 55*85*20cm, bez nadruku
Worki na odpady organiczne z papieru firmy NatureStar Ten worek na odpady wykonany jest z papieru i ma pojemność 80l. Papierowa wkładka do kosza jest bardzo mocna i odporna na rozdarcia. Dzięki papierowi, wkład do kosza jest bardzo przyjazny dla środowiska i idealny do odpadów organicznych.
• Worki na odpady organiczne wykonane z papieru
• pojemność napełniania 80 litrów
• bardzo stabilny i odporny na rozdarcia
• przyjazny dla środowiska
• idealny do papierów, odpadów organicznych, suchych odpadów domowych
• Worki na odpady organiczne wykonane z papieru
• pojemność napełniania 80 litrów
• bardzo stabilny i odporny na rozdarcia
• przyjazny dla środowiska
• idealny do papierów, odpadów organicznych, suchych odpadów domowych
| Numer artykułu. | WL50176 |
| Model | NATUREStar-35555 |
| Producent | FRANZ MENSCH |
| Numer artykułu producenta. | 35555 |
| Długość | 850 mm |
| Szerokość | 550 mm |
| Wysokość | 200 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 VPE |
| Jednostka treści | 25 sztuka |
| Informacje o kolorze producenta | brązowy |
| Kolor | brązowy |
| Zawartość (litry) | 80 l |
| Tworzywo | Papier |
| W zestawie bateria | nie |
| Producent masy brutto | 3,8 kg |
| Dane producenta GPSR | Franz Mensch GmbH Werner-von-Siemens-Straße 2 DE-86807 Buchloe www.franz-mensch.de |