Pojemnik szufladowy ESD na pojedyncze komponenty, czarny, 530 x 360 x 175 mm
• Wymiary zewnętrzne L x W x H: 53 x 36 x 17,5 cm
• Szuflada, do 2 szuflad w kartonie
• Specyficzna rezystancja styku: 10³ < 10¹⁰ Ohm/cm
• Szuflada, do 2 szuflad w kartonie
• Specyficzna rezystancja styku: 10³ < 10¹⁰ Ohm/cm
| Numer artykułu. | WL50785 |
| Producent | AUER |
| Numer artykułu producenta. | ESD W172-T |
| Długość | 530 mm |
| Szerokość | 360 mm |
| Wysokość | 175 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Informacje o kolorze producenta | Czerń ruchu |
| Kolor | czarny |
| Tworzywo | ESD |
| W zestawie bateria | nie |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | AUER Packaging GmbH Am Kroit 25/27 DE-83123 Amerang www.auer-packaging.de |