Frez boczny ESD - głowica owalna
Idealne cięcie - mocne, ostre i trwałe. Zawsze. Weller Erem Seria 600 Micro to gama najmniejszych precyzyjnych frezów o różnych kształtach głowicy umożliwiających dostęp w trudno dostępnych miejscach. Te mikroobcinarki są odpowiednie do SMD i leadów (670EP, 670EPF). Frezy wykonane są z wysokiej jakości stali narzędziowej z krawędziami tnącymi zahartowanymi do 63-65 HRc. Precyzyjne noże mają nieodblaskową powierzchnię, są bezpieczne dla ESD i można je ponownie ostrzyć.
• Jest to standardowy kształt głowy.
• Służy do wszelkich zadań związanych z cięciem w łatwo dostępnych miejscach.
• Masywna głowica umożliwia dużą wydajność cięcia i charakteryzuje się wytrzymałością.
• Obcinaki boczne, głowica owalna, jak 622N (T622N), z opcjonalnym zabezpieczeniem "wire catcher".
• Swiss made
• Jest to standardowy kształt głowy.
• Służy do wszelkich zadań związanych z cięciem w łatwo dostępnych miejscach.
• Masywna głowica umożliwia dużą wydajność cięcia i charakteryzuje się wytrzymałością.
• Obcinaki boczne, głowica owalna, jak 622N (T622N), z opcjonalnym zabezpieczeniem "wire catcher".
• Swiss made
| Numer artykułu. | WL50985 |
| Producent | Weller Erem |
| Numer artykułu producenta. | 622NW |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| VDE | nie |
| Szerokość główki | 9 mm |
| Zgodny z ESD | tak |
| Grubość główki | 6 mm |
| Długość głowy | 17 mm |
| Długość narzędzia | 110 mm |
| Rodzaj nożyc bocznych | Szczypce tnące boczne |
| Długość cięcia | 10 mm |
| Wartość cięcia średnicy drutu (średnia) | 0,8 mm |
| Wartość cięcia średnicy drutu (miękkiego) | 1,3 mm |
| Dane producenta GPSR | WELLER Tools GmbH Carl-Benz-Strasse 2 DE-74354 Besigheim www.weller.eu |