Bit standardowy, rowek 4,5 (01623), 25 mm, opakowanie 10 szt.
Wraz z bitem standardowym, szczelinowym 4,5 (01623), 25 mm, opakowanie 10 sztuk, Wiha oferuje wysokiej jakości bit szczelinowy do codziennego użytku w produkcji elektroniki. Pod względem technicznym produkt przekonuje do siebie: Solidne i precyzyjnie dopasowane bity do ogólnych połączeń śrubowych w handlu i przemyśle. Idealne do procesów montażowych, w których powtarzalność i odporność mają kluczowe znaczenie.
• Spełnia Twoje wymagania: wytrzymałe i precyzyjnie dopasowane bity do ogólnego wkręcania w handlu i przemyśle
• Oszczędność czasu: łatwe i szybkie rozpoznanie wielkości profilu dzięki wysokokontrastowemu znakowaniu laserowemu
• Zastosowanie: Do przykręcania wszelkiego rodzaju śrub w rzemiośle i przemyśle.
• Spełnia Twoje wymagania: wytrzymałe i precyzyjnie dopasowane bity do ogólnego wkręcania w handlu i przemyśle
• Oszczędność czasu: łatwe i szybkie rozpoznanie wielkości profilu dzięki wysokokontrastowemu znakowaniu laserowemu
• Zastosowanie: Do przykręcania wszelkiego rodzaju śrub w rzemiośle i przemyśle.
| Numer artykułu. | WL51800 |
| Model | 701020604525 |
| Alternatywna nazwa artykułu | 701020604525 |
| Producent | WIHA |
| Numer artykułu producenta. | 01623 |
| Jednostka sprzedaży | 1 VPE |
| Jednostka treści | 10 sztuka |
| Seria produktów | 7010 Z |
| Producent masy brutto | 5 g |
| VDE | nie |
| Typ śruby | otwór |
| Zgodny z ESD | nie |
| Wymiary opakowania | przeskok |
| Długość narzędzia | 25 mm |
| Szerokość ostrza | 4,5 mm |
| Dane producenta GPSR | Wiha Werkzeuge GmbH Obertalstraße 3-7 DE-78136 Schonach www.wiha.com |