Młotek pazurowy z miedzianą berylową główką i rękojeścią z włókna szklanego, nieiskrzący, 700 g.
Narzędzia nieiskrzące są stosowane w miejscach, gdzie istnieje potencjalne ryzyko pożaru i wybuchu z powodu latających iskier. Młotek pazurowy z miedzianą berylową główką i rękojeścią z włókna szklanego, nieiskrzący, 700 g.
• Wykonane z miedzi berylowej
• Młotki pazurowe do wbijania lub wyciągania gwoździ
• Dwukomponentowy uchwyt z włókna szklanego
• Narzędzia nieiskrzące są stosowane w miejscach, gdzie istnieje potencjalne zagrożenie pożarem i wybuchem z powodu unoszących się iskier.
• Młotki pazurowe do wbijania lub wyciągania gwoździ
• Bez ostrych krawędzi, aby uniknąć iskier
• Anty-magnetyczny, wyjątkowo odporny na korozję
• Wykonane z miedzi berylowej
• Młotki pazurowe do wbijania lub wyciągania gwoździ
• Dwukomponentowy uchwyt z włókna szklanego
• Narzędzia nieiskrzące są stosowane w miejscach, gdzie istnieje potencjalne zagrożenie pożarem i wybuchem z powodu unoszących się iskier.
• Młotki pazurowe do wbijania lub wyciągania gwoździ
• Bez ostrych krawędzi, aby uniknąć iskier
• Anty-magnetyczny, wyjątkowo odporny na korozję
| Numer artykułu. | WL53279 |
| Model | NSB508-700-FB |
| Producent | BAHCO |
| Numer artykułu producenta. | NSB508-700-FB |
| Długość | 332 mm |
| Szerokość | 135 mm |
| Wysokość | 36 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Materiał narzędziowy | Stal amagnetyczna Beryl miedziany |
| Wymiary opakowania | po kolei. |
| Taśma młotka | Młotek pazurkowy |
| Waga głowicy narzędzia | 0,7 kg |
| Dane producenta GPSR | BAHCO Werkzeuge Maybachstr. 10 DE-71711 Steinheim www.bahco-werkzeuge.de |