Wkrętak SoftFinish® TORX® z głowicą kulistą z grotem sześciokątnym (32256), T30 x 115 mm, 1/4".
• Ułatwia pracę: Głowica kulista ułatwia dostęp do śrub i umożliwia pracę pod kątem do 25
• Ochrona zdrowia: opatentowana konstrukcja uchwytu SoftFinish® umożliwia pracę przyjazną dla dłoni i mięśni. Zalecane przez lekarzy i terapeutów AGR
• Zwiększa wydajność: unikalna koncepcja wielkości rękojeści Wiha z optymalną równowagą pomiędzy siłą i kontrolą
• Zastosowanie: Do wszystkich trudno dostępnych śrub TORX®.
• Ochrona zdrowia: opatentowana konstrukcja uchwytu SoftFinish® umożliwia pracę przyjazną dla dłoni i mięśni. Zalecane przez lekarzy i terapeutów AGR
• Zwiększa wydajność: unikalna koncepcja wielkości rękojeści Wiha z optymalną równowagą pomiędzy siłą i kontrolą
• Zastosowanie: Do wszystkich trudno dostępnych śrub TORX®.
| Numer artykułu. | WL54186 |
| Model | 362BE030115 |
| Alternatywna nazwa artykułu | 362BE030115 |
| Producent | WIHA |
| Numer artykułu producenta. | 32256 |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Seria produktów | 362BE |
| Producent masy brutto | 104 g |
| VDE | nie |
| Typ śruby | TX30 |
| Zgodny z ESD | nie |
| Wymiary opakowania | po kolei. |
| Typ śrubokręta | Wkrętaki normalne |
| Długość narzędzia | 233 mm |
| Długość ostrza | 115 mm |
| Dane producenta GPSR | Wiha Werkzeuge GmbH Obertalstraße 3-7 DE-78136 Schonach www.wiha.com |