Bit slimBit electric, szczelinowy 2,5 mm (34578), 75 mm
Uchwyt slimBit electric, szczelinowy 2,5 mm (34578), 75 mm firmy Wiha jest przeznaczony dla profesjonalistów, dla których priorytetem jest precyzja i niezawodność podczas montażu. Większe bezpieczeństwo: bity Wiha slimBit zapewniają dobry i bezpieczny dostęp do głęboko osadzonych wkrętów, co zapewnia znacznie lepszą obsługę podczas mocowania. Idealne do procesów montażowych, w których powtarzalność i nośność mają kluczowe znaczenie.
• Zwiększa bezpieczeństwo: bity Wiha slimBits zapewniają dobry i chroniony dostęp do głęboko położonych śrub
• Oszczędność miejsca: oszczędność miejsca dzięki rozbudowanemu systemowi bitów wymiennych
• Pełna ochrona: każde narzędzie indywidualnie testowane pod napięciem 10 000 V AC i zatwierdzone do pracy pod napięciem 1 000 V AC
• Normy: Testowane zgodnie z IEC 60900
• Zastosowanie: Do pracy w pobliżu elementów pod napięciem do 1.000 V AC.
• Zwiększa bezpieczeństwo: bity Wiha slimBits zapewniają dobry i chroniony dostęp do głęboko położonych śrub
• Oszczędność miejsca: oszczędność miejsca dzięki rozbudowanemu systemowi bitów wymiennych
• Pełna ochrona: każde narzędzie indywidualnie testowane pod napięciem 10 000 V AC i zatwierdzone do pracy pod napięciem 1 000 V AC
• Normy: Testowane zgodnie z IEC 60900
• Zastosowanie: Do pracy w pobliżu elementów pod napięciem do 1.000 V AC.
| Numer artykułu. | WL54698 |
| Model | 283110025 |
| Alternatywna nazwa artykułu | 283110025 |
| Producent | WIHA |
| Numer artykułu producenta. | 34578 |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Seria produktów | 283110 |
| Producent masy brutto | 8 g |
| VDE | nie |
| Typ śruby | otwór |
| Zgodny z ESD | nie |
| Wymiary opakowania | po kolei. |
| Długość narzędzia | 75 mm |
| Szerokość ostrza | 2,5 mm |
| Dane producenta GPSR | Wiha Werkzeuge GmbH Obertalstraße 3-7 DE-78136 Schonach www.wiha.com |