Obcinak końcowy, regulowany, grubość stali 5 mm
• Obcinak płaski
• idealny do miejsc trudno dostępnych
• Regulowana długość prześwitu od 0 do 5mm
• Grubość stali 5 mm
• dla CU 1,3 mm
• Konstrukcja bezpieczna dla ESD
• idealny do miejsc trudno dostępnych
• Regulowana długość prześwitu od 0 do 5mm
• Grubość stali 5 mm
• dla CU 1,3 mm
• Konstrukcja bezpieczna dla ESD
| Numer artykułu. | WL55080 |
| Producent | PIERGIACOMI |
| Numer artykułu producenta. | TR 5000 W |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Siła cięcia | 3,5 kg |
| Długość narzędzia | 147 mm |
| Wartość cięcia kabla miedzianego, linkowego (średnica) | 1,3 mm |
| Rodzaj szczypiec | Sutki powietrzne |
| Dane producenta GPSR | PIERGIACOMI Sud SrL Via 81a Strada 3 IT-63076 Monteprandone (Ap) www.piergiacomi.com |