Rolka uchwytowa "GREY EDITION", max. obciążenie 250kg, platforma drewniana, 600x500mm
Rolka z uchwytem w wersji "GREY EDITION". Spawane z rur stalowych, malowane proszkowo na kolor antracytowo-szary RAL 7016. Z drewnianym podestem, podest z płytą z drewna pochodnego w ramie, powierzchnia średnioszara. Uchwyt może być przykręcony. 2 kółka obrotowe i 2 kółka stałe, opony TPE (niebrudzące), piasty z łożyskami kulkowymi, hamulce na kółkach obrotowych, zgodnie z normą europejską EN 1757-3 (bezpieczeństwo wózków platformowych).
| Numer artykułu. | WL60159 |
| Linia modelowa | Grey Edition |
| Producent | FETRA |
| Numer artykułu producenta. | 1161-7016 |
| Długość | 890 mm |
| Szerokość | 500 mm |
| Wysokość | 860 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Informacje o kolorze producenta | łupkowy szary |
| Kolor | antracyt szary |
| Materiał (rama) | stal rurowa |
| W zestawie bateria | nie |
| Rodzaj urządzenia transportowego | Wózek z uchwytem jednoręcznym |
| Nośność | 250 kg |
| Liczba kółek stałych | 2 |
| Liczba kółek obrotowych | 2 |
| Opony | TPE |
| Średnica opony | 125 mm |
| Łożysko (opony) | Łożysko kulkowe |
| Grubość opony | 32 mm |
| Długość obszaru załadunku | 600 mm |
| Szerokość przestrzeni ładunkowej | 500 mm |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | fetra Fechtel Transportgeräte GmbH Industriestraße 17-21 DE-33829 Bogenhausen www.fetra.de |