Biurko na kółkach, maks. obciążenie 100 kg, z powierzchnią do pisania i 2 półkami, 605 x 590 mm.
Rury i profile stalowe spawane, konstrukcja skręcana, lakierowana proszkowo, kolor niebieski RAL 5007. Powierzchnia do pisania drewniana płyta materiałowa 605 x 590 mm, z listwą ograniczającą, 2 półki można przykręcić zmiennie, możliwe 2 rzędy segregatorów. Udźwig na półkę 50 kg. 4 kółka obrotowe z oponami TPE, piasty z łożyskami ślizgowymi. 2 z hamulcami, zgodnie z normą europejską EN 1757-3 (bezpieczeństwo wózków platformowych).
| Numer artykułu. | WL60237 |
| Producent | FETRA |
| Numer artykułu producenta. | 5834 |
| Długość | 610 mm |
| Szerokość | 605 mm |
| Wysokość | 1195 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Informacje o kolorze producenta | błękit brylantowy |
| Kolor | niebieski |
| Materiał (rama) | stal rurowa |
| W zestawie bateria | nie |
| Nośność na półkę | 50 kg |
| Rodzaj urządzenia transportowego | Biurko na kółkach |
| Nośność | 100 kg |
| Liczba kółek obrotowych | 4 |
| Opony | TPE |
| Średnica opony | 125 mm |
| Łożysko (opony) | Łożysko ślizgowe |
| Grubość opony | 32 mm |
| Długość obszaru załadunku | 600 mm |
| Szerokość przestrzeni ładunkowej | 500 mm |
| Liczba półek | 2 |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | fetra Fechtel Transportgeräte GmbH Industriestraße 17-21 DE-33829 Bogenhausen www.fetra.de |