Płytka podłogowa ESD, X-Lock, jasnoszara, 497 x 497 x 7 mm, 4 szt.
Płytka ESD X-Lock o grubości 7 mm zapewnia supernowoczesny i praktycznie bezszwowy wygląd po ułożeniu. Nasze nowo opracowane płytki ESD, odpowiednie do stosowania w pomieszczeniach czystych, centrach danych, zakładach farmaceutycznych i zakładach produkcji/montażu elektroniki, zapewniają standardową zgodność z normą IEC 61340-5-1:2016, a nowa tekstura powierzchni poprawia zgodność z testem chodzenia ESD i zapewnia niezbędną antypoślizgowość w celu zwiększenia bezpieczeństwa w miejscu pracy. Płytki ESD X są dostępne w dwóch kolorach i mogą być instalowane bez przestojów, specjalnego kleju lub jastrychu. Płytki ESD są połączone z przewodzącą taśmą uziemiającą, uziemienie można uziemić za pomocą płytki uziemiającej, kabla uziemiającego do wtyczki uziemiającej lub szyny uziemiającej, zgodnie z instrukcją instalacji. Jedna płytka uziemiająca ESD musi być stosowana na każde 50 metrów kwadratowych.
| Numer artykułu. | WL60417 |
| Model | ECOTILE-X500/ESD/201 |
| Producent | ECOTILE |
| Numer artykułu producenta. | X500/7/ESD201 |
| Długość | 497 mm |
| Szerokość | 497 mm |
| Wysokość | 7 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 VPE |
| Jednostka treści | 1 Jednostka opakowania |
| Informacje o kolorze producenta | jasnoszary (RAL 7004) |
| Kolor | jasnoszary |
| W zestawie bateria | nie |
| System połączeń | X-Lock |
| Tekstura powierzchni | gładki |
| Wytrzymałość | 7 mm |
| Rodzaj powierzchni | Płytka podłogowa |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | ecotile Flooring Sedgwick Road Unit 15 GB-LU4 9DT Luton www.ecotileflooring.com |