WE 1010 Zestaw edukacyjny 230V, 1-kanałowy zasilacz z lutownicą WEP 70
• Tryb gotowości i automatyczne wyłączanie chronią narzędzia i środowisko
• Ochrona hasłem
• Bezpieczna stacja lutownicza i lutownica ESD
• Odporny na ciepło przewód silikonowy
• Uniwersalny przewód lutowniczy
• Korzystanie z grotów lutowniczych ET
• zawiera
• 1-kanałowy zasilacz
• Podpórka bezpieczeństwa PH 70
• Obcinak boczny 170MN do użytku ogólnego (ukośny, bez skosu, bezpieczny dla ESD)
• Drut lutowniczy WSW SCN M1 100 g
• Groty lutownicze ETA 1,6 mm; ETB 2,4 mm
• Lutownica 70 W o ergonomicznej konstrukcji i beznarzędziowej wymianie grotów
• Przybliżony czas nagrzewania (50-350 °C/120-660 °F): 28 s
• Ochrona hasłem
• Bezpieczna stacja lutownicza i lutownica ESD
• Odporny na ciepło przewód silikonowy
• Uniwersalny przewód lutowniczy
• Korzystanie z grotów lutowniczych ET
• zawiera
• 1-kanałowy zasilacz
• Podpórka bezpieczeństwa PH 70
• Obcinak boczny 170MN do użytku ogólnego (ukośny, bez skosu, bezpieczny dla ESD)
• Drut lutowniczy WSW SCN M1 100 g
• Groty lutownicze ETA 1,6 mm; ETB 2,4 mm
• Lutownica 70 W o ergonomicznej konstrukcji i beznarzędziowej wymianie grotów
• Przybliżony czas nagrzewania (50-350 °C/120-660 °F): 28 s
| Numer artykułu. | WL60725 |
| Linia modelowa | WE |
| Producent | WELLER |
| Numer artykułu producenta. | T0053298390 |
| Długość | 150 mm |
| Szerokość | 120 mm |
| Wysokość | 98 mm |
| Zakres dostawy | 1x zasilacz WE 1 1x lutownica WEP 70 1x Podpórka bezpieczeństwa PH 70 1x obcinak boczny 170MN 1x drut lutowniczy WSW SCN M1 (100 g) 1x grot lutowniczy ETA (1,6 mm) 1x grot lutowniczy ETB (2,4 mm) |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Masa netto (producent) | 3,07 kg |
| Moc | 85 W |
| Woltaż | 230 V |
| Czas nagrzewania | 28 s |
| Zakres temperatur °C | 100 – 450 °C |
| Zakres temperatur °F | 200 – 850 °F |
| Dokładność temperatury °C | ± 5°C |
| Dokładność temperatury °F | ± 9°F |
| Stacja (typ) | Stacja lutownicza |
| Stabilność temperatury °C | ± 6 |
| Stabilność temperatury °F | ± 10 |
| Liczba kanałów | 1 |
| Zgodny z ESD | tak |
| Cięcie | Bez waty |
| Dane producenta GPSR | WELLER Tools GmbH Carl-Benz-Strasse 2 DE-74354 Besigheim www.weller.eu |