Uniwersalne narzędzie do ściągania izolacji z kabli budowlanych i przemysłowych, 130 mm, opakowanie SB.
Uniwersalne narzędzie do ściągania izolacji z kabli budowlanych i przemysłowych, 130 mm, opakowanie SB firmy KNIPEX imponuje precyzyjnym wykonaniem i wysoką funkcjonalnością. Narzędzie to, opracowane z myślą o profesjonalnych zastosowaniach, umożliwia łatwe i czyste zdejmowanie izolacji z szerokiej gamy przewodów i żył. Ze sprężyną rozwierającą i grzechotką Do ściągania izolacji i odizolowywania wszystkich standardowych kabli okrągłych i odpornych na wilgoć o średnicy od 8,0 do 13,0 mm (np. Kabel NYM 3 x 1,5 mm² do 5 x 2,5 mm²) Nadaje się również do stosowania w puszkach przyłączeniowych lub skrzynkach przyłączowych Obudowa: Tworzywo sztuczne, wzmocnione włóknem szklanym Do pracy w ciasnych i trudno dostępnych miejscach roboczych Szczególnie przydatny do większych przekrojów i do trudnych w obróbce materiałów izolacyjnych Nie wymaga regulacji ostrzy do głębokości cięcia Urządzenie do zdejmowania izolacji z przewodów 1,5 mm² i 2,5 mm² oraz żył skręcanych Naprzemienny ogranicznik długości (idealny dla użytkowników prawo- i leworęcznych) Urządzenie mocujące na końcu rękojeści (zabezpieczenie przed upadkiem) Solidna konstrukcja i ergonomiczny kształt zapewniają wygodną obsługę i długą żywotność. Niezbędne narzędzie dla elektryków, techników i każdego, kto chce wykonywać precyzyjne i wydajne prace w zakresie obróbki kabli.
• Ze sprężyną otwierającą i zapadką
• Nadaje się do zdejmowania izolacji ze wszystkich popularnych kabli okrągłych i kabli w pomieszczeniach wilgotnych od Ø 8,0 do 13,0 mm (np. kabel NYM 3 x 1,5 mm² do 5 x 2,5 mm²)
• Również do stosowania w skrzynkach przyłączeniowych lub rozdzielczych
• Obudowa: tworzywo sztuczne, wzmocnione włóknem szklanym
• Do pracy w ograniczonych i trudno dostępnych miejscach pracy
• Szczególnie nadaje się do większych przekrojów i do materiałów izolacyjnych, które są trudne do obróbki
• Brak konieczności ustawiania ostrzy na głębokość cięcia
• Przyrząd do zdejmowania izolacji z przewodów i linek 1,5 mm² i 2,5 mm²
• Ogranicznik o zmiennej długości (idealny dla osób prawo- i leworęcznych)
• Urządzenie mocujące na końcu uchwytu (zabezpieczenie przed upadkiem)
• Ze sprężyną otwierającą i zapadką
• Nadaje się do zdejmowania izolacji ze wszystkich popularnych kabli okrągłych i kabli w pomieszczeniach wilgotnych od Ø 8,0 do 13,0 mm (np. kabel NYM 3 x 1,5 mm² do 5 x 2,5 mm²)
• Również do stosowania w skrzynkach przyłączeniowych lub rozdzielczych
• Obudowa: tworzywo sztuczne, wzmocnione włóknem szklanym
• Do pracy w ograniczonych i trudno dostępnych miejscach pracy
• Szczególnie nadaje się do większych przekrojów i do materiałów izolacyjnych, które są trudne do obróbki
• Brak konieczności ustawiania ostrzy na głębokość cięcia
• Przyrząd do zdejmowania izolacji z przewodów i linek 1,5 mm² i 2,5 mm²
• Ogranicznik o zmiennej długości (idealny dla osób prawo- i leworęcznych)
• Urządzenie mocujące na końcu uchwytu (zabezpieczenie przed upadkiem)
| Numer artykułu. | WL61379 |
| Model | 16 90 130 SB |
| Producent | KNIPEX |
| Numer artykułu producenta. | 16 90 130 SB |
| Długość | 190 mm |
| Szerokość | 88 mm |
| Wysokość | 32 mm |
| Długość z opakowaniem | 344 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 115 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 92 mm |
| Objętość z opakowaniem | 3,254 dm³ |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Rodzaj opakowania | Opakowania blistrowe |
| Zgodny z RoHS | nie |
| Masa netto (producent) | 86 g |
| VDE | nie |
| Typ kabla | Kable okrągłe, np: 3 x 1,5 mm² do 5 x 2,5 mm² |
| Zgodny z ESD | nie |
| Wartość odbarczenia | 8 – 13 mm |
| Wartość odbarczenia w mm² | 1,5 – 2,5 mm² |
| Rodzaj szczypiec | narzędzie do zdejmowania izolacji |
| Dane producenta GPSR | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |