Nożyce do cięcia ukośnego profili z tworzywa sztucznego i gumy, chromowane, z tulejami z tworzywa sztucznego, 215 mm.
Do bezzgnieceniowego cięcia profili z tworzywa sztucznego, gumy i miękkiego drewna, także do płaskich kabli taśmowych. Wymienny wspornik do cięcia z kątem zatrzymania dla cięć 45° i oznaczeniami dla cięć 60°, 75° i 90°. Ze sprężyną otwierającą i grzechotką. - Długość ostrza: 56mm
• Do bezkruszeniowego cięcia profili z tworzywa sztucznego, gumy i miękkiego drewna, także do płaskich kabli taśmowych
• Wymienny wspornik do cięcia z kątem zatrzymania dla cięć 45° i oznaczeniami dla cięć 60°, 75° i 90°
• Ze sprężyną otwierającą i grzechotką
• Do bezkruszeniowego cięcia profili z tworzywa sztucznego, gumy i miękkiego drewna, także do płaskich kabli taśmowych
• Wymienny wspornik do cięcia z kątem zatrzymania dla cięć 45° i oznaczeniami dla cięć 60°, 75° i 90°
• Ze sprężyną otwierającą i grzechotką
| Numer artykułu. | WL61882 |
| Model | 94 35 215 |
| Producent | KNIPEX |
| Numer artykułu producenta. | 94 35 215 |
| Długość | 215 mm |
| Szerokość | 75 mm |
| Wysokość | 21 mm |
| Długość z opakowaniem | 225 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 70 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 55 mm |
| Objętość z opakowaniem | 0,866 dm³ |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Rodzaj opakowania | Opakowanie jednostkowe |
| W zestawie bateria | nie |
| Zgodny z RoHS | nie |
| Masa netto (producent) | 397 g |
| Powierzchnia | chromowany |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Długość narzędzia | 215 mm |
| Uchwyt (wyrażenie) | z osłonami z tworzywa sztucznego |
| Długość ostrza | 56 mm |
| Dane producenta GPSR | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |