Lampa pierścieniowa LED UV i IR, IR (880 nm), odległość robocza 5 mm - 25 mm (optymalnie 10 mm)
• Światło pierścieniowe UV i IR RL1-10 IR880
• IR (880 nm)
• odległość robocza 5 mm - 25 mm (optymalnie 10 mm)
• Regulacja jasności 0 - 100% z funkcją pamięci
• IR (880 nm)
• odległość robocza 5 mm - 25 mm (optymalnie 10 mm)
• Regulacja jasności 0 - 100% z funkcją pamięci
| Numer artykułu. | WL62661 |
| Producent | STARLIGHT |
| Numer artykułu producenta. | 100-010628 |
| Wysokość | 25 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Informacje o kolorze producenta | tytan |
| Kolor | tytan |
| Tworzywo | anodowane aluminium |
| W zestawie bateria | nie |
| Źródło światła | LED |
| Średnica zewnętrzna | 44 mm |
| Liczba diod LED | 16 |
| Długość kabla zasilającego | 0,85 m |
| Kolor światła | IR UV |
| Długość kabla | 1,4 m |
| Pobór mocy | 4 W |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | STARLIGHT Opto-Electronics Flachslander Straße 8 DE-90431 Nürnberg www.starlight-sl.de |