Lampa pierścieniowa LED UV i IR, UV (365 nm), odległość robocza 120 mm, średnica mocowania maks. 40 mm
• Światło pierścieniowe UV i IR RL40-120 UV365
• UV (365 nm)
• odległość robocza 120 mm
• Średnica mocowania maks. 40 mm
• UV (365 nm)
• odległość robocza 120 mm
• Średnica mocowania maks. 40 mm
| Numer artykułu. | WL62689 |
| Producent | STARLIGHT |
| Numer artykułu producenta. | 100-012240 |
| Wysokość | 25,1 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Informacje o kolorze producenta | czarny |
| Kolor | czarny |
| Tworzywo | anodowane aluminium |
| W zestawie bateria | nie |
| Źródło światła | LED |
| Średnica wewnętrzna | 30 mm |
| Średnica zewnętrzna | 58 mm |
| Liczba diod LED | 8 |
| Gwint wewnętrzny | M30,5 x 0,5 |
| Długość kabla zasilającego | 0,85 m |
| Kolor światła | IR UV |
| Długość kabla | 1,4 m |
| Pobór mocy | 6 W |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | STARLIGHT Opto-Electronics Flachslander Straße 8 DE-90431 Nürnberg www.starlight-sl.de |