Końcówka lutownicza w kształcie ostrza 4,5 mm, C245799
Ten grot lutowniczy posiada końcówkę z ostrzem o szerokości 4,5 mm.
Program wkładów C245 jest najbardziej rozbudowanym programem firmy JBC, obejmującym wiele kształtów, rozmiarów i modeli specjalnych.
Nadają się do ogólnego lutowania i są idealne do komponentów SMD lub zastosowań o dużej mocy, takich jak lutowanie płaszczyzn uziemienia.
Współpracują one z uchwytem T245.
Końcówki JBC Long Life zapewniają błyskawiczne nagrzewanie, doskonały transfer ciepła i długą żywotność.
Dzięki systemowi JBC Most Efficient Soldering System oraz funkcji Sleep & Hibernation działają 5 razy dłużej niż produkty innych marek.
C245799 - grot lutowniczy 4,5
Program wkładów C245 jest najbardziej rozbudowanym programem firmy JBC, obejmującym wiele kształtów, rozmiarów i modeli specjalnych.
Nadają się do ogólnego lutowania i są idealne do komponentów SMD lub zastosowań o dużej mocy, takich jak lutowanie płaszczyzn uziemienia.
Współpracują one z uchwytem T245.
Końcówki JBC Long Life zapewniają błyskawiczne nagrzewanie, doskonały transfer ciepła i długą żywotność.
Dzięki systemowi JBC Most Efficient Soldering System oraz funkcji Sleep & Hibernation działają 5 razy dłużej niż produkty innych marek.
C245799 - grot lutowniczy 4,5
| Numer artykułu. | WL71445 |
| Producent | JBC |
| Numer artykułu producenta. | C245799 |
| Długość z opakowaniem | 110 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 12 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 12 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Seria produktów | C245 |
| Masa netto (producent) | 7 g |
| Producent masy brutto | 20 g |
| Seria wskazówek | C245 |
| Kształt końcówki | kształt ostrza |
| Wyrównanie końcówek | prosty |
| Pasująca rękojeść | T245 |
| Pasująca rękojeść | T245 |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | JBC Soldering SL Ramón y Cajal 3 ES-08750 Molins De Rei www.jbctools.com |